Petra Gregůrková

Váš osobní poradce Eurona
Česká ekologická drogerie

+420 604 212 688

Rozhovor s úspěšnou poradkyní Klárkou Pijáčkovou

Mladá maminka dvou dětí vám prozradí co si máte objednat, proč se rozhodla využít i možnosti doporučovat dál a co jí to přináší. Také vám dá tipy do vašich začátků, ať i vy můžete vydělávat s Euronou. Ať už jste na mateřské nebo pracující.

Eurona rozhovor - Jak začít s Euronou vydělávat?

Klára Pijáčková je spokojená zákaznice od května 2022, kdy poslala svou 1. objednávku a získala tak zákaznické číslo. Asi za rok se rozhodla začít dál doporučovat. A v lednu 2024 už dosáhla 9% provizní stupeň.

A tak jsem s ní udělala rozhovor, abyste se i vy dozvěděli jak začala a co by vám poradila.

1. objednávka a registrace do Eurony

Jak jsi se o Euroně dozvěděla a co jsi poprvé objednala?

Euronu znám velice dlouho, používá ji moje teta už asi od té doby co Eurona začala vyrábět. Já sama jsem poprvé Euronu vyzkoušela asi před 4 lety a to konkrétně Agenta na skvrny. Objednala jsem si ho přes švagrovou, ale nedostala jsem k tomu žádný informace, jak ho aktivovat, na co ho můžu použít.

Pak jsem v roce 2022 byla na návštěvě u kamarádky a stěžovala jsem si jí, že mi nic nefunguje na fleky od příkrmů, že jsem i Agenta měla a taky nic. No a ona mi vysvětlila jak ho správně aktivovat, jak ho můžu použít i jinde v domácnosti a tak jsem si ho u ní objednala.

V květnu 2022 jsme dokončovali rekonstrukci bytu a já jsem navíc hledala nějaký prostředek na úklid, kterým prostě „umyju cokoliv“. No a ta kamarádka mi doporučila Univerzál. Ale vzhledem k tomu, že nás dělí 90 km vzdálenost a já jsem ještě pendlovala 60 km mezi naším novým bytem a dočasným útočištěm u babičky, tak jsem se registrovala pod ni a udělala první objednávku.

V té jsem měla 2 Agenty, Univerzál a Prací prášek Eco Mimi.

Kromě fleků jsem řešila totiž i prací prostředek pro děti. Dřív jsem používala prací gel pro miminka z drogerie, který byl sice šetrný, ale nic nevypral.

Máš nějaké doporučení, co si nezapomenout koupit v 1. objednávce Eurony?

Za mě je to určitě Agent, Univerzál, Čistící prostředek na toaletu a Čistič koupelny nebo Čistič sprchového koutu.

Je to totiž obrovská změna oproti čistícím prostředkům ze supermarketů. Nic Vás nedusí, nedráždí. Navíc celý byt pak po úklidu voní.

Ty ses skvěle chopila i příležitosti s Euronou, začala jsi doporučovat dál a budovat si obchodní síť. A dnes ti gratulujeme k 9% pozici!

Budování stabilního příjmu při mateřské nebo práci

Jak se ti podařila 1. registrace?

První registrovanou byla moje ségra. Já jsem totiž propásla ÚS, v té době rekonstrukce to šlo úplně mimo mě, řešila jsem jiné věci a neměla jsem box vůní a hrozně jsem ho chtěla. No a moje ségra chtěla domů taky Agenta a pár kamarádek taky chtělo něco vyzkoušet, tak jsme spolu udělaly dohromady jednu velkou objednávku přes 100 bodů.

No ale nejvíce registrací mám díky osobním setkáním. Ať už to bylo moje posezení pro kamarádky a známé, nebo pak ze stánků. Přiznám se, že třeba u kamarádek mě tak velký zájem až překvapil, vůbec jsem to nečekala.

Vím, že máš 2 malé děti a jsi na rodičovské dovolené, jak to jde skloubit s dětmi?

Naprosto bez problémů to jde skloubit s dětmi. Když potřebuji nějaké volno na prezentace, mají kluci program s tatínkem, nebo babičkou. Většinu úkolů přes den dělám, když kluci spí po obědě, nebo když usnou večer.

Proč spolupracovat s Euronou? Kdy jsi začala šířit dál?

V čem vidíš jedinečnost Eurony?

Nepotřebujete žádnou vstupní investici. Stačí Vám na to telefon.

Nemusíte si nakoupit produkty za tisíce korun k tomu, abyste byla úspěšná.

Nejenom že nás motivuje firma různými akcemi, dárečky apod. Ale naprosto úžasné bylo Hvězdné školení, které pro nás připravily zkušenější kolegyně. Dělaly to ve svém volnu, aby ty zkušenosti a znalosti předaly dále začínajícím kolegyním. A to je to jedinečné – ten přístup, podpora, motivace, spolupráce napříč sítí.
 

Kdy u Tebe nastal tzv. bod zlomu v tom, že ses rozhodla
spolupracovat s Euronou a začít budovat síť?

Asi před rokem mě oslovila známá s nabídkou spolupráce při MD u jiné firmy. Byly to doplňky stravy na hubnutí, kdy ten balík stál několik tisíc korun. Já jsem odmítla, nemůžu lidem nabízet něco, čemu sama nevěřím.


Co Ti přináší spolupráce s Euronou?
Peru levněji a ušetřím za drogerii. 

Líbí se mi, že najednou patřím do komunity žen, které se nepovažují za konkurenci, ale které se podporují a jedna druhou se snaží motivovat.

Jaké máš plány na rok 2024?

Zatím jsi v začátcích, určitě brzy budeš mít i mnohem větší provize, které ti třeba budou pak chodit i na účet, když budeš chtít.

Dala sis nějaká předsevzetí do nového roku 2024?
Já si předsevzetí nedávám, mám slabou vůli.  Ale spíš jsem měla na začátku roku takové přání a to dosáhnout letos na ten 9% stupínek. To se mi povedlo už v lednu. Když jsem teď viděla, jaký rozdíl v provizi je na 6% a 9%, mám teď před sebou větší úkol – chci si tu 9% provizi udržet.

A já věřím, že ji nejen udržíš, ale naopak půjdeš i výš, když budeš chtít.

A na závěr – máš radu pro ostatní jak začít vydělávat s Euronou?

Stačí říct o svých oblíbených produktech kamarádce. Půjčte jí katalog, dejte jí nějaký vzoreček. Začněte v okruhu svých známých, kamarádek a budujte důvěru. A to, že Vás někdo odmítne, neberte jako svoje selhání, může se k Vám kdykoliv vrátit.

Děkuji Klárko za tvůj čas. Ať se ti daří a těším se, až ti popřeji i osobně.

Sepsáno v únoru 2024.

Jak vypadá práce pro Euronu?

Pracovat můžete jak chcete, je to na Vás. 
Klárka kombinuje osobní setkání – uspořádala posezení pro svou rodinu a kamarádky, pak se mnou byla i na prezentačním stánku a komunikuje a šíří také na svém Facebookovém profilu a Instagramu.

A co vy ostatní? Chcete mít taky přivýdělek z domova?

Buďte poradce firmy Eurona. Nehledejte v tom nic složitého. Kamarádkám a všem v okolí říkáte o tom, co používáte, co máte u Eurony rádi a doporučujete konkrétní věci a z toho máte provize. Čtěte dál, ať víte na co nezapomenout.

Buďte takoví, jakcí jste. Raďte lidem dobré věci.

Ostatně to zřejmě i běžně děláte. Jen si vzpomeňte, kdy naposledy jste kamarádce řekla, kde jsou plenky v akci, kde jste byli na dobrý oběd, a nebo co má koupit v lékárně dětem, když jí stále marodí. Jenže z té lékárny Vás nikdo neodměnil.

V Euroně za každé doporučení získáváte body dle výše objednávky Vašich zákazníků. A nejen u 1. objednávky, ale u všech dalších, které Vaši zákazníci udělají. Proto se jim perfektně pověnujte, vše ukažte, vysvětlete. A hlavně – až kamarádce přijde balík, tak zjištěte zda je spokojená, zda jí vyhovují vůně a produkty fungují dle jejích představ. (Víte, co dělat, když spokojená není? Ozvěte se mi. Máme garanci a plno tipů z praxe čím by to mohlo být.)

Jak začít s Euronou vydělávat?

Kamarádce pomůžete udělat 1. objednávku, aby na nic nezapomněla, ukážete jí výhody zákaznického čísla, dárky, které může jako nováček získat, sbírání bonusových kreditů atd.

Důležité je předávat známým a kamarádkám své Eurona ID, které získáte při své registraci. Pokud nevíte, kde ho najdete, tak se na mě obraťte, podívám se do systému.

A nejen předávat, ale hlavně pohlídat, aby skutečně to ID u 1. objednávky zadali. Mně se nejvíc osvědčilo dělat 1. objednávku se zákazníkem, tak aby on věděl, že objednání je jednoduché.

A hlavně nezapomeňte Vaší kamarádce říct, proč to Vaše Eurona ID má zadat a co se stane, když ho nezadá a o co všechno přijde.

Jak si vydělat s Euronou ještě víc?

Není třeba absolovat žádné školení, splnit nějaké testy apod. Začít můžete kdykoliv jen chcete. Také nezáleží na tom, jaké máte vzdělání, co je Vaše současná práce nebo jak dlouho jste u Eurony registrovaní. Není třeba nic měnit, nic plnit. 

I když jedno doporučení bych pro Vás stejně měla. – Klidně se mi ozvěte, že chcete začít. Dám Vám základní rady co pohlídat, aby i Váš nováček měl všechny výhody a získal všechny dárky, které získat může. Je škoda, abyste oba přišli kvůli nějakému bodu o provize nebo odměny navíc.

Naučím Vás i jak dále pracovat, když už máte svého 1. nováčka – zákazníka. Jaká by měla být o něj péče, co mu říct atd. Aby Váš příjem byl vyšší každý měsíc.

Jak se zaregistrovat do Eurony?

Dočetli jste až sem a nemáte vlastní zákaznické číslo u Eurony?
Je zdarma a nemusíte nic plnit. Zkrátka bez povinností. Ráda Vám ukážu jaké jsou výhody a pomohu vyřídit. Kontaktujte mě.

Jak-si-vydělat-s-Euronou-práce-z-domu-Eurona-poradce-jak-si-vydělat-v-mlm-přivýdělek-práce-z-domova-práce-na-mateřské-jak-začít-podnikat

Líbil se vám článek?

Sdílejte ho dál.

Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
LinkedIn
Twitter

Další články:

TIPY pro 1.nákup

Tápete, co nakoupit? Nechte si poslat e-mail plný tipů na produkty, které doporučuji než začnete objednávat. :) 

.
Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Vzorečky ZDARMA

Produkty pro úklid

Sledujte mě na sítích

Kontakt

Napište mi přes Whatsapp, e-mail nebo využijte kontaktní formulář.