Petra Gregůrková

Váš osobní poradce Eurona
Česká ekologická drogerie

+420 604 212 688

Jak vydělat peníze na internetu?

Staňte se součástí mého týmu a vytvořte si nový zdroj příjmů

Chcete nebýt závislá na mateřském příspěvku? Nechcete dále dělat zaměstnání, které vás nebaví? Hledáte přivýdělek k práci či důchodu? Pojďte si vybudovat své vlastní podnikání z domova.
Začnete postupně, vše vás naučím. Živnostenský list mít na začátek nepotřebujete. 

+420 604 212 688

Nezáleží na vašem věku, vzdělání, ani vzdálenosti jakou od sebe máme. Mám spolupracovníky z celé ČR a SR!

Pomohu vám na vaší cestě.

Máte jedinečnou šanci změnit svůj život.

Petra Gregůrková ukazuje jak vydělat na internetu Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Máte moji podporu a vypracovaný systém práce - nebudete na to sama.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Silné i stabilní zázemí společnosti s více jak 20-ti letou historií na českém i slovenském trhu.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Vysokou kvalitu a jedinečnost ekologicky šetrných produktů za nízké ceny.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Pravidelné měsíční odměňování a soutěže - jak od firmy, tak ode mě.

Díky této práci získáte:

Jak-si-vydělat-s-Euronou-práce-z-domu-Eurona-poradce-jak-si-vydělat-v-mlm-přivýdělek-práce-z-domova-práce-na-mateřské-jak-začít-podnikat

Časovou svobodu

Chcete mít prostor na svojí rodinu? Nebaví vás brát si volno dle šéfa? Už se nebudete trapně domlouvat na propustce k lékaři.

Jak-si-vydělat-s-Euronou-práce-z-domu-Eurona-poradce-jak-si-vydělat-v-mlm-přivýdělek-práce-z-domova-práce-na-mateřské-jak-začít-podnikat

Zvednete si sebevědomí

Připadáte si někdy na nic? Nikdo vás doma nepochválí? U nás si vážíme lidí a díky mému vedení se posunete a budete vy spokojené a sebevědomější.

Jak-si-vydělat-s-Euronou-práce-z-domu-Eurona-poradce-jak-si-vydělat-v-mlm-přivýdělek-práce-z-domova-práce-na-mateřské-jak-začít-podnikat

Poznáte nové lidi

Chcete někam patřit? Najít nové kamarádky, být v kontaktu s pozitivními a úspěšnými lidmi?

Ikona Jak vydělat peníze nejen na internetu - Eurona

Vyděláte si

A to neomezeně. O Vašem výdělku nerozhoduje šéf, ale vaše aktivity a přístup. A můžete brát částky o kterých se vám ani nesnilo.

Jak to celé funguje?

Krok 1

Nezávazně mi napište a domluvíme se na krátkém telefonátu a probereme vaše očekávání. Také si můžeme domluvit osobní schůzku nebo online hovor s kamerou, ať se vidíme.

Krok 2

Seznámím vás s produkty, pomohu vybrat vhodné pro vás a vaši domácnost a vytvoříme vaše zákaznické číslo. Vy všechny produkty otestujete ve své domácnosti. Máte garanci 30 dní na vrácení, můžete spotřebovat až 20 % balení.

Krok 3

Své nadšení z produktů budete šířit dál mezi kamarádky, známé, nabídnete na internetu své komunitě s vaším Eurona ID. Budete klienty informovat, pečovat o ně, oni nakupovat a vy budete brát z jejich nákupů provize.

Reference

“Tvůj servis pro nás je opravdu nadstandartní. Nasloucháš, poradíš, nasměruješ, oceníš, odměníš a přitom nás necháš projít si svou cestu. A být vedena nejúspěšnější ženou firmy? Co více si přát. Ze srdce děkuji.”
IVETA JandovÁ
poradkyně už od roku 2020
“Spolupráci s Peťou mohu opravdu doporučit. Ráda poradí a podpoří, když se člověk fakt snaží. Ale také naopak řekne co si myslí a bez obalu. A to je opravdu potřeba, jinak se neposouváme. Známe se skoro rok a je mi velkou inspirací. Lituji toho, že jsem se jí neozvala dříve.”
MGR. JANA HLINKOVÁ
manažerka, 8. 11. 2023
“Už při prvním telefonátu, (který jsem teda hodně odkládala, jak jsem se styděla) mě v pohodě vyslechla a od té doby pokaždé dokáže povzbudit, poradit, najít směr. Péťo děkuji, že jsem v tvém týmu a díky Tobě vím, že to co dělám, že má smysl. Děkuji."
JANA ŠMEJCKÁ
poradkyně z České Lípy

S mojí podporou získáte příjmy,
které vám pomohou získat finanční svobodu.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Proč do toho jít se mnou

I po těch letech u firmy jsem stále nadšená a vy určitě chcete spokojeného a pozitivního šéfa. Také neustále něco pro své týmy vymýšlím.
Mám silné organizační schopnosti, stmeluji a propojuji lidi. Moje práce má přesah, z kolegyní se stávají kamarádky a máme krásné vztahy.
Se mnou se rozhodně nudit nebudete.

+420 604 212 688

Let zkušeností
0
Let zkušeností
0
Let zkušeností
0

Přečtětě si příběhy úspěšných PORADCŮ v EURONĚ

Blog

Na nic nečekejte a začněte už dnes.

+420 604 212 688

Stydíte se zavolat, možná ještě stále váháte? K ničemu se nezavazujete, nebojte. Jsem empatická.

 V týmu mám ženy maminky, zralé ženy a dokonce i muže. Mnohé ženy začínaly s nulovým sebevědomím, ale s velkou chutí na sobě pracovat a změnit si život. Některé se bály dříve jen na někoho promluvit. A jen díky práci na sobě a vykročení z komforní zóny si život opravdu změnily. 

Přidejte se k nim.

FAQ

Určitě je potřeba produkty poznat a zamilovat si je, ať o nich můžete mluvit z vlastní zkušenosti co dokážou.

ALE!
Setkala jsem se s případem, kdy paní na neschopence neměla finance ani na 1. objednávku. Nicméně oběhla sousedky, ukázala jim mé fotky a recenze a objednávky sesbírala a sousedky pak byly nadšené a objednávají pravidelně.

Tato žena je dnes jedna z mých manažerek.

Nic neplatíte, zákaznické číslo je zdarma a vy čerpáte výhody trvale levnější nákupů a dalších bonusů.

A totéž ukazujete i vy vašim zákazníkům.

Neprodávejte. Přesně to i učím. Doporučujte, ukazujte co je možné, raďte a pomozte kamarádkám a známým udělat objednávku a zaregistrujte je do své obchodní skupiny.

Pečujte, informujte, ukazujte co a jak lidem může pomoci.

Mám v týmu ženy, co nerady telefonují a jen si se zákazníky píšou, posílají hlasovky či e-maily.  Nicméně telefon je často rychlejší, takže mnohé ho začaly využívat až později a jejich podnikání to velmi pomohlo a zrychlilo. Dozrály k tomu.

Pokud podnikáte v jiném oboru, tak můžete nabídnout Euronu své komunitě zákazníků.

Mám v týmu takové dračice, které přesně toto udělaly a mají velký úspěch. Propojte své podnikání s Euronou. Ať už pracujete osobně nebo např. online.

Např.:

Máte butik nebo e-shop s oblečením? Doporučujte v čem mají zákazníci prát, aby jim zboží vydrželo.

Prodáváte elektrospotřebiče, opět můžete doporučovat produkty z Eurony jak na čištění spotřebičů, tak v čem prát, aby např pračky déle vydržely.

Jste firma, která montuje čističky odpadních vod – ČOV? Doporučujte naše produkty a opět registrujte zákazníky do své obchodní sítě.

Pracujete jako kadeřnice, kosmetička, manikérka, pedikérka nebo masérka? – Není nic snazšího dát si do salonu produkty a informovat o tom své zákazníky.

Na začátku máte provize vypláceny formou slev na balíky, tedy máte produkty zdarma. Klidně i celé balíky, dle výše vaší provize.

Což se hodí, protože si takto vlastně vybíráte produkty pro svou domácnost, neplatíte za ně a ušetříte rodinnému rozpočtu.

A až sami naznáte, že je čas a chcete výplatu už na účet, tak si jednoduše zřídíte ŽL a nahlásíte číslo účtu pro výplatu provizí na Euronu.
Co se týká plateb na sociální, zdravotní a daní – to se poraďte se pak se svojí účetní.