Petra Gregůrková

Váš osobní poradce Eurona
Česká ekologická drogerie

+420 604 212 688

Jak Peťka k Euroně přišla

K Euroně jsem se dostala díky manželovi. Stalo se to ještě v době, kdy jsme manželi nebyli. Jednou jsem umývala koupelnu a pach přilákal mého muže až k prahu koupelny se slovy, proč to tak páchne.

Vysvětlila jsem mu, že jako ekzematik používám kombinace s octem, protože mi byla zjištěna alergiie a dušnost na některé běžné úklizecí a prací prostředky z drogerie. Nemluvě o tom, že ty prostředky ani pořádně nefungovaly.

On sám mi na to řekl:

„To já mám na bytě Euronu a to jen postříkám, pak si jdu lehnout k televizi, opláchnu to a je to šup šup. A vůbec to nesmrdí, protože je to ekologické a ještě je to navíc český výrobce!“

Tak jsem Davidovi řekla, že když je tak chytrý,
ať příští týden ten zázrak zvaný Eurona přiveze.

A tak se dostala Eurona k nám domů. Nyní myji bez rukavic, jsem bez ekzému, vše je krásně voňavé, čisté a navíc mě tak nadchla možnost vybudovat si vlastní zákaznickou síť, že jsem se této příležitosti chopila a našla jsem práci snů.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Moje poslání jsou dvě:

Ženy tráví mnoho času při praní a úklidu. Mým posláním je jim poradit, jak zdravě a hravě na to. Efektivně a rychle. Pak mohou ušetřený čas věnovat něčemu důležitějšímu. Třeba samy sobě a své rodině.

V ženách objevuji i jejich silné stránky.
Mnohdy si nevěří, ale přesto mohou být úspěšné. A s mým vedením a podporou mnoho z nich dnes úspěšně podniká nebo si přivydělává Euronou ke své práci. Jsou samostatné finančně nezávislé a mají šťastnější život.

Proč se mnou spolupracovat

Pokud jsem Vám aspoň trošku sympatická, tak dejte na svou intuici a zvolte mě jako svou poradkyni v Euroně.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie

Moje nejoblíbenější produkty

Z více jak 460 produktů je těžké vybrat ty nej.

Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie, ekologické prostředky, praní, přírodní produkty

Prací prostředky

Jen díky těmto produktům jsme doma bez ekzému. A vím i jak na skvrny.
Petra Gregůrková - ekologický prostředek na troubu

Aloe vera nápoje

Když se cítím unavená nebo mám špatnou pleť, vždy si nasadím kůru a pomůže mi.
Petra Gregůrková - Eurona, ekologické čístící prostředky, práce z domu, česká drogerie, ekologické prostředky, aromadifuzér, vůně do bytu

Aromadifuzéry

Ozdobí a provoní místnost. Také je ráda dávám jako dárky.

Kde mě můžete potkat naživo?

Dělám tolik akcí, že je často nestíhám na webu aktualizovat. Neváhejte se proto ozvat a zeptat na Vaše místo. Termíny pro letošní rok najdete tady.

Dále mohu nabídnout akce kolegyní po celé ČR i SK, napište mi odkud jste a zjistím kdo má v daném místě a nebo přijedu já.

Nejlépe, ať si zarezervujete svůj čas, ať se mohu naplno věnovat jen vám.

Na nic nečekejte a ozvěte se.

+420 604 212 688

Jestli je pátek nebo svátek – to neřešte. Chápu, že „v běžnou“ pracovní dobu mnohdy sedíte v práci a nákupy na internetu řešíte jindy.